Програма семінарів і майстер-класів Весна 2020
Зелений сектор семінарів
4 березня (середа)
12:00 – 13:00
Фiлософiя здоров’я. Живи свiдомо.
Проводить: Валова Людмила.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
13:00 – 15:00
Еко- та біопакети. Що це таке та з чим його їсти.
На заході ви отримаєте знання, які протягом життя допоможуть вам орієнтуватися в поняттях упакування. Ви отримаєте вудку. Розберемо такі тези:
- Як не стати жертвою інфоманіпуляцій.
- Чому пакет варто або не варто називати екологічним.
- Що таке оксо-біо добавка.
- Чому ще не працює закон про заборону поліетиленових пакетів.
- Що таке домашнє або промислове компостування.
- Що робити з біопакетом, якщо ви його купили.
- Як вчитися читати новини про екопакети (і не тільки).
- Чим користуватися та як жити далі.
Проводять: Маріанна Бойко – екоблогерка, екотренерка, радіоведуча, письменниця, власниця бренду багаторазових сумок Act Green.
Ольга Сухопара – співзасновниця Громадської організації ReThink. Експертка з кругової економіки та відновлюваної енергетики. Співавторка законопроекту про заборону пластикових пакетів в Україні.
Юлія Маклюк – консультантка з екологічного менеджменту.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
16:00 – 18:00
Екоперегляд. Соціальна реклама.
Короткометражні стрічки, що змінять ваше відношення до навколишнього середовища та активізують ваші прагнення до позитивних змін. Глядачі отримають можливість подивитися на себе зі сторони, дізнатись про головні цінності в сучасному світі. Дізнаються чому ігнорування ЕКО проблем в найближчому майбутньому може призвести до катастрофи. Наша цивілізація може зруйнуватися, залишаючи тільки сліди людського існування. Але згідно з ультрасучасним науковим дослідженням, це – дуже реально. І якщо ми продовжимо жити як живемо тепер, це все обов’язково трапиться. Тож приготуйтесь побачити правду.
5 березня (четвер)
10:00 – 11:30
Презентація курсу «Одяг для домашніх улюбленців».
Як шити ШВИДКО, РАЦІОНАЛЬНО і ЯКІСНО ?! Розповімо і покажемо на майстер-класі «Zero Waste». Zero Waste Fashion (мода з нульовими відходами) не є новою концепцією — ранні приклади одягу з нульовими відходами або майже без відходів включають кімоно, сарі, хітони і багато інших традиційних національних костюмів у різних народів. Напрямок «Zero Waste» грунтується на трьох «R» — Reduce, Reuse, Recycle (скорочення, повторне використання і переробка). Це означає раціональне споживання матеріалу. Zero Waste Fashion грунтується на скороченні або відсутності текстильних відходів при виробництві одягу і є частиною більш широкого поняття sustainable fashion.
Проводить: Антоніна Баранова — засновник ТМ Антоніна Баранова. Засновник і власник «Traveling School of Pattern Cutting» (Виїзна школа конструювання). Лідер швейного напряму міжнародного клубу IWCK. Практикуючий викладач конструювання одягу від руки і в CAD з 15 річним досвідом викладання. Автор методики конструювання одягу для собак і кішок. Практикуючий конструктор в брендах одягу для собак «Golden Bonе», «Montmorency». Автор методичних посібників: «Поясний одяг», «Термінологія одягу», «Практичний посібник зі створення одягу». Розробник серії технічних пакетів у співпраці з українськими дизайнерами для запуску у виробництво дизайнерського одягу в Китаї. Конструктор брендів Daria Chuprina, Anastasia Rosininа.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
12:00 – 13:00
❗️ УВАГА❗️ З поважних причин, семінар відміняється.
Роль компостованого посуду в циркулярній економіці.
- Біопластики – шкода чи рішення?
- Біорозклад і компостування – особливості і відмінності.
- Грінвошинг.
- Парникові гази при розкладанні компостованого посуду.
- Вуглецевий слід – на якому етапі більше: при виробництві чи утилізації?
- Для чого переходити на компостований посуд, якщо немає де компостувати?
- Обробка відходів сьогодні і вплив компостованого посуду на галузь.
- Переробка пластику і повторна тара.
- Одноразова або багаторазова?
Проводить: Ян Западинський – директор з розвитку MIXPACK (Естонія), офіційного дистриб’ютора Vegware (Великобританія). Консультант департаменту підтримки підприємництва при мерії столиці Естонії – м. Таліна. Постійний учасник семінарів та експертних майданчиків на тему циркулярної економіки.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
13:15 – 15:00
Природні пологи – гарний початок життя.
- Як починаються пологи?
- Коли краще їхати в пологовий будинок?
- Природні методи знеболення – чому навчитись під час вагітності, щоб зробити свої пологи радісними та легкими.
Проводить:
Чепрасова Лариса – перинатальний психолог, голова ГО «Асоціація свідомого батьківства», директор центру розвитку родини «Сімейне коло».
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
15:00 – 18:00
Екоперегляд. Короткометражні документальні відео про екологію.
6 березня (п’ятниця)
11:00 – 13:00
Презентація семінару з сахаджа йоги «Пробудження Кундаліні та Сахадж-медитація як шлях до вдосконалення себе та навколишнього світу».
Проводить колектив йогів з Києва – Артем Савицький , Борис Вішевнік Тетяна Шишкан, Тетяна Лаврухіна, Сергій Пучков, Зоя Савицька.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
13:00 – 14:00
Тенденції розвитку органічного руху в Україні та світі.
14:00 – 14:45
Як зробити захід екологічнішим на прикладі фестивалю Atlas Weekend та виставки ECO-Expo.
- Як подія може стати драйвером соціальних змін.
- Чому екологія та сортування – це весело і фаново.
- Впровадженням екологічної складової на подіях.
Проводить: Ксенія Ренчковська – керівниця School Recycling World в Україні. Експертка з екологічності ком’юніті «Better Events», керівниця Міжнародного молодіжного руху «School recycling world» в Україні, еко-активістка. Роблячи події та фестивалі екологічнішими, було відсортовано та здано на переробку близько 10 тон відходів. А учасники проектів School Recycling World здали на переробку більше 135 тонни вторинної сировини.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
14:45 – 15:30
Як об’єднати мільйони навколо еко-ініціатив та подорожувати навколо Світу.
Проводить: Юлія Мархель – співзасновник міжнародного руху «Let’s Do It World», координатор акції «World Cleanup Day» в Україні.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
15:30 – 16:00
Сміттєвий король.
Проводить: Євген Леськів – власник заводів з виробництва будівельної кераміки з 8 річним стажем. Засновник та керівник девелоперської компанії kbd.estate, голова «Асоціації сміттєпереробників України», успішно реалізував проект будівництва та продажу преміум будинку, зігравши проти ринку. Екоактивіст, який будує будинок з найвищою у Європі «зеленою фіто стіною» . Музикант, блогер «Сміттєвий король».
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
16:00 – 19:00
Екоперегляд. Блоги.
7 березня (субота)
11:00 – 12:00
Екопоселення на шляху формування нової субкультури.
- Які бувають екопоселення.
- Чим екопоселення цікаві.
- Чому там варто побувати і чого можна навчитись.
Проводить: Максим Залевський – екомотиватор, куратор Зеленої школи в Києві. Зараз активно мотивує мережу екопоселень в Україні до інтеграції в Європейську . Організовує лекторії по ecolifestyle.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
12:00 – 13:30
Майстер-клас по апсайклінгу (Upcycled) для прихильників свідомого споживання «New Life» — «Upcycled Fashion» — друге життя старих футболок: «Затишний волохатий килимок зі старих футболок». Дуже красиві, м’які і практичні килимки виходять з трикотажних смужок, тобто, зі старих нарізаних футболок. Такий килимок відмінно підійде для дитячої, спальні, передпокою, ванної або для вашого домашнього вихованця, тому що виріб легко переться і сушиться . Старий одяг дійсно можна перетворити на щось дивовижне, неординарне і вартісне. Апсайклінг (Upcycled) — це повторне використання готового матеріалу без спроб його переробити. Зараз в цьому напрямком активно експериментують світові молоді бренди.
Проводить: Наталя Гаврусенко – педагог Школи кравецької майстерності і дизайну «Tailors School», експерт з оцінки якості текстильних матеріалів та виробів, технолог, співробітник науково-дослідної лабораторії, займається дослідженнями властивостей текстильних матеріалів та виробів за показниками якості та безпеки.
Участь безкоштовна. З собою треба мати стару футболку (можна не одну!).
14:00 – 16:00
WorkShop «50 % екологічної відповідальності у громадських організаціях» від всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine.
1. Негативний вплив проектної діяльності та громадських організацій на навколишнє середовище.
2. Еко тренди 2020: відповідальне споживання та зелений офіс, еко відповідальні івенти.
3. Еко цілі для кожної громадської організації. План еко змін 2020 для збільшення позитивного впливу на навколишнє середовище.
Проводить: Юлія Мархель – президент «Let’s Do It Ukraine», співзасновник міжнародного руху «Let’s Do It World», координатор акції «World Cleanup Day» в Україні.
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням >>>
16:00 – 18:00
Екоперегляд. Освітні відео.